Good Dive

Good Dive-rozpocznij swoją największą nurkową przygodę życia

Nurkowanie to jeden z najbardziej niezwykłych sportów na świecie. To wspaniałe doświadczenie, które odsłania to, co dla ludzkiego oka jest niedostępne. Nurkując, odkryjesz piękno ziemi, która w większości pokryta jest wodą. Jeszcze do niedawna zarezerwowane dla wybranych, dzisiaj dostępne niemal dla każdego. Pełen bogactw podwodny świat fauny i flory jest w zasięgu twoich rąk.

Trudno wymienić wszystkie zalety tego sportu. Nurkowanie rekreacyjne to sport, który może uprawiać każdy, kto ukończył ósmy rok życia. Niesie za sobą szereg pozytywnych korzyści. Zwiększa wytrzymałość i elastyczność mięśni, pozwala stworzyć jedyną w swoim rodzaju więź pomiędzy nurkującymi ludźmi, których łączy wspólna pasja. Nurkowanie na głębokościach daje błogie poczucie nieważkości i wolności. Obserwowanie podwodnego życia odwraca uwagę od codziennych problemów, pozwalając zachować naturalną równowagę psychiczną. Rodziny decydujące się na wspólne nurkowanie nie tylko zacieśniają więzy, ale i budują silne poczucie zaufania i komunikacji między sobą.Nurkowanie może być przygodą życia, którą możesz przeżywać wyruszając w dalekie podróże lub korzystając z uroków przepięknych kaszubskich jezior, rzek i zatoki.

Jak nurkować, to tylko z najlepszymi Centrum Good Dive oferuje różnego rodzaju kursy certyfikowane przez PADI – największą na świecie federację zajmującą się szkoleniem nurków rekreacyjnych. Doświadczeni i wyszkoleni pasjonaci nurkowania pomogą Ci rozpocząć jedną z najpiękniejszych przygód w życiu. Szkolenia teoretyczne prowadzone są w dwóch lokalizacjach : w Kartuzach na ul. Kościerskiej 9 w siedzibie firmy oraz w Aquacentrum w Kościerzunie w nowych komfortowych salach wykładowych . Zdobędziesz profesjonalne szkolenie, które pozwoli Ci na bezpieczne eksplorowanie podwodnego świata. Rozwiniesz swoje umiejętności, zdobywając różnego rodzaju specjalizacje według światowych zasad i standardów.

Jak wygląda kurs? Podstawowy kurs tzw. PADI Open Water Diver zawiera dwa bloki teoretyczne po trzy godziny zakończone egzaminem. Następnie kursant spędza cztery godziny na nurkowaniu basenowym. Zwieńczeniem szkolenia jest weekendowe nurkowanie w jeziorze. Po zakończeniu kursu można kontynuować doskonalenie swoich umiejętności. Good Dive organizuje trzy razy w tygodniu nurkowania. Dla swoich klientów przygotowuje również specjalną ofertę wyjazdów zagranicznych.

Baza nurkowa-Twardy Dół -Już w Majówkę 2021 Good Dive otwiera kolejną bazę nurkową tym razem mieszczącą sie nad jeziorem Niedackim. Bazę udostępniają wszystkim , którzy szukają świetnej wizury a oprócz flory i fauny również skorzystać można z pełnej obsługi. Lokalizacja bazy umożliwia zapewnienie pełnego wachlarza usług od ładowania butli, wypożyczania sprzętu, szkolenia nurkowego do zakwaterowania czy organizacji półkolonii. Baza Nurkowa GOOD DIVE przygotowała specjalne programy nurkowe dla osób, które nigdy wcześniej nie miały okazji zanurzyć się pod wodę. Osoby te pod okiem instruktora mogą wykonać swój pierwszy krok w nurkowaniu na próbę lub jako pierwszy krok w przyszłym szkoleniu.

Największy na Pomorzu sklep nurkowy w Kartuzach Centrum Good Dive to również największy na Pomorzu sklep nurkowy. W swoim asortymencie posiadają najwyższej jakości sprzęt do nurkowania, tu napełnisz butle z powietrzem oraz wypożyczysz wysokiej klasy sprzęt do nurkowania.

http://www.good-dive.pl/

  • Największy na Pomorzu sklep nurkowy