Basen AquaCentrum
AQUA Centrum - 83 400 Kościerzyna - ul. Hallera 2
Pon-Sob: 06:00 - 22:00 Niedz: 08:00 - 22:00 530 167 870

Strefa fitness i siłownia

Informacje

Nie ma wątpliwości, że systematyczne ćwiczenia wpływają stymulująco na prawidłowy wzrost i rozwój w okresie dzieciństwa i młodości oraz zapewniają utrzymanie zdrowia i kondycji w wieku dorosłym. Ponadto aktywność fizyczna spowalnia również proces starzenia. Dlatego też zapraszamy Państwa do korzystania z usług naszego centrum rekreacji.

AQUA Centrum posiada 2 sale do ćwiczeń
 oraz doskonały sprzęt, umożliwiający kompleksowy trening całego ciała.

Pierwsza sala jest przeznaczona do ćwiczeń aerobowych i zwana jest sala cardio. Sala wyposażona jest w najnowszej generacji sprzęt do pracy cardio. Znajdziecie tu Państwo, m.in.: bieżnie, rowerki i crosstrainery.

Druga sala zwana siłlownią przeznaczona jest dla osób, którym zależy na kształtowaniu ciała poprzez ćwiczenia fizyczne. Tutaj będziecie mogli Państwo zadbać o swoje umięśnienie oraz  trenować  zarówno ciało, jak i charakter.

Miła, życzliwa atmosfera, a także sprzyjająca treningowi oprawa muzyczna sprawiają, iż w naszej siłowni każdy może osiągnąć wymarzone efekty. Przestrzenne, klimatyzowane i przyjazne wnętrze pomaga w odprężeniu się oraz zrelaksowaniu.

Sugerowany niezbędnik ćwiczącego w salach siłowni i fitness cardio:

  • niekrępujący ruchy strój
  • sportowe buty zawiązywane
  • rękawiczki ochronne typu kolarki
  • ręcznik
  • woda lub napój energetyczny

Dodatkowe informacje pod nr telefonu: 530 167 870