Basen AquaCentrum
AQUA Centrum - 83 400 Kościerzyna - ul. Hallera 2
Pon-Sob: 06:00 - 22:00 Niedz: 08:00 - 22:00 530 167 870

O nas

AQUA Centrum Kompleks Sportowo – Rekreacyjny

AQUA Centrum to Kompleks Sportowo – Rekreacyjny na Kaszubach. Szeroka gama usług AQUA Centrum skierowana jest nie tylko do ludzi aktywnych, ale do wszystkich, którzy chcą zadbać o siebie i poprawić swoją sprawność fizyczną i psychiczną.

AQUA Centrum dysponuje trzema basenami, w tym sportowym, rekreacyjnym i specjalistycznym do nurkowania. Na hali basenowej znajdują się jacuzzi, masaże podwodne, bicze i parasole wodne, dzięki którym można skorzystać z dobroczynnych właściwości hydromasażu. Posiadamy również dwie zjeżdżalnie, małą dwutorową i dużą o długości 60 metrów, a także wodny plac zabaw dla dzieci, które z pewnością zapewnią Państwu niezapomnianą zabawę i wiele radości.

Poza szaleństwami w wodzie zapraszamy Państwa także do korzystania z naszej siłowni wyposażonej w profesjonalne i wysokiej klasy urządzenia treningowe, które umożliwiają kompleksowy trening całego ciała.

Pełen relaks umożliwią Państwu – łaźnia parowa i sauna sucha. Ponadto, zapraszamy także do korzystania z szerokiej gamy zabiegów: masaże relaksacyjne, klasyczne, orientalne w Strefie Odnowy Biologicznej AQUA Centrum.

Obiekt przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych i stanowi doskonałe miejsce dla rehabilitacji oraz zabiegów fizjoterapeutycznych.

Miła atmosfera i profesjonalny personel sprawią, że poczują się Państwo zrelaksowani i pełni energii do życia.