Basen AquaCentrum
AQUA Centrum - 83 400 Kościerzyna - ul. Hallera 2
Pon-Sob: 06:00 - 22:00 Niedz: 08:00 - 22:00 530 167 870

Warto wiedzieć

Z myślą o wszystkich osobach odwiedzających AQUA Centrum w Kościerzynie przygotowaliśmy w skrócie najważniejsze informacje, z którymi warto się zaznajomić:

W holu głównym AQUA Centrum usytuowana jest Recepcja, w której znajduje się Punkt Informacyjny, gdzie uzyskać można wszelkie informacje i pomoc.

W Szatni głównej pozostawia się okrycia wierzchnie oraz obuwie.

W holu głównym znajduje się „Regulamin krytej pływalni w Kompleksie AQUA Centrum w Kościerzynie”, z którym należy się zapoznać przed skorzystaniem z usług Kompleksu.

W Recepcji znajdują się Kasy, gdzie uiszcza się opłatę za pobyt (cena zależna od pory dnia, dnia tygodnia oraz planowanego czasu pobytu).

Wstęp do wszystkich stref AQUA Centrum uzyskuje się za pośrednictwem czytnika Elektronicznego Systemu Obsługi Klienta (ESOK), który spełnia rolę biletu wstępu.

Czytnik ESOK to transponder, czyli specjalna opaska z chipem w formie zegarka:

  • czytnik koloru zielonego przeznaczony jest dla kobiet,
  • czytnik koloru żółtego przeznaczony jest dla mężczyzn,
  • czytnik koloru czerwonego przeznaczony jest dla osób niepełnosprawnych,
  • czytnik koloru niebieskiego przewidziany jest do szatni fitness męskiej,
  • czytnik koloru pomarańczowego oraz purpurowego przewidziany jest do szatni fitness damskiej.

Czytnik ESOK umożliwia zamykanie i otwieranie szafki w Przebieralni oraz wstęp i płatności za pobyt: na Pływalni, w siłowni i strefie fitness, w strefie saun i solarium oraz w strefie odnowy biologicznej.

Na Pływalnię, siłownię i strefę fitness obowiązuje jednakowa cena wstępu, wyjątek stanowi promocyjny bilet wstępu na samą siłownię i fitness dla posiadaczy karnetów AQUA Centrum.

Za wejście do strefy saun i solarium obowiązują oddzielne, określone w cenniku stawki za wstęp.

Wejście do strefy saun i solarium odbywa się tylko z poziomu Pływalni, po przejściu przez Przebieralnie.

Pobyt w strefie saun zatrzymuje czas pobytu na Pływalni przy pomocy czytnika ESOK.

Na ścianie hali basenowej, przy wejściach do przebieralni, znajduje się czytnik umożliwiający sprawdzenie czasu pobytu w Kompleksie AQUA Centrum.

Solarium (leżące i stojące) jest samoobsługowe – korzystający sam dokonuje dezynfekcji urządzenia oraz samodzielnie ustawia czas opalania przy pomocy czytnika ESOK, a pobyt w solarium jest odliczany od czasu pobytu na Pływalni i rozliczany w Kasie, po zakończeniu pobytu w AQUA Centrum.

W pobliżu Recepcji znajduje się czytnik zatrzymujący czas w przypadku kolejki przy Kasach.

Opłaty za pobyt można uiszczać w Kasie w formie gotówkowej, za pośrednictwem Kart abonamentowych AQUA Centrum (Karnetów AQUA Centrum) oraz za pośrednictwem kart płatniczych.

W dni świąteczne obowiązuje cennik sobotnio – niedzielny.

Dla bezpieczeństwa Kompleks AQUA Centrum jest monitorowany – z wyłączeniem przebieralni, natrysków i toalet.

Na terenie Kompleksu AQUA Centrum obowiązuje zakaz palenia tytoniu, spożywania alkoholu oraz innych środków odurzających.