/ by /   Aktualności / 0 comments

Płatny parking przy Aqua Centrum od 06.03.2023 r.

Szanowni Państwo,

Od poniedziałku 6 marca 2023 parking przy Aqua Centrum będzie parkingiem płatnym, dla osób, które nie korzystają z naszych usług. Nasi klienci w trakcie korzystania z obiektu będą mogli parkować przez 3 godziny bez opłat.

W ostatnim czasie na naszym parkingu pojawił się problem braku miejsc dla osób chcących korzystać z Aqua Centrum. Wiele miejsc było zajętych przez osoby, które nie przyjechały do nas pływać czy trenować. W trosce o dobro naszych klientów wprowadzamy opłaty dla takich pojazdów w wysokości 3 zł za każdą godzinę parkowania. Na parkingu znajdzie się jeden parkometr, w którym opłaty będzie można wnosić gotówką, kartami płatniczymi, czy też dedykowanymi aplikacjami. Opłata będzie sprawdzana przez kontrolera – w razie jej braku, naliczona zostanie kara umowna.

Klienci Aqua Centrum po opłaceniu wejścia i pobraniu paska zobowiązani będą do podania numeru rejestracyjnego auta w recepcji. Od tego momentu przez 3 godziny będzie dla nich dostępny darmowy parking.

Miejsca dla osób niepełnosprawnych nie podlegają opłatom.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w regulaminie na naszej stronie internetowej pod adresem https://basenac.pl/wp-content/uploads/2023/03/REGULAMIN-PARKINGU-AQUA-Centrum.pdf

Liczymy na to, że takie rozwiązanie pozwolić uregulować problem z dostępnością miejsc postojowych przy Aqua Centrum dla naszych klientów.

Podziel się