/ by /   Aktualności / 0 comments

Limity obowiązujące na basenie

Szanowni Państwo,
przypominamy, że od 15 grudnia 2021 wprowadzony został limit gości korzystających z usług Aqua Centrum na poziomie 30% maksymalnego obłożenia.
– łącznie na obiekcie będzie mogło przebywać 77 osób, w tym jednocześnie 8 osób na siłowni i 3 na sali fitness cardio.
– w strefie saun jednocześnie 8 osób – pierwsze dwie minuty po wejściu do strefy saun będą bezpłatne.
Limit nie dotyczy osób zaszczepionych przeciwko COVID-19, które dobrowolnie okażą certyfikat szczepienia, zaświadczenie o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 uznawanego za równoważne z zaświadczeniami wydawanymi zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/953 z dnia 14 czerwca 2021 r. w sprawie ram wydawania, weryfikowania i uznawania interoperacyjnych zaświadczeń o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 (unijne cyfrowe zaświadczenie COVID) w celu ułatwienia swobodnego przemieszczania się w czasie pandemii COVID-19.
Podstawą ograniczenia jest Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 14.12.2021 roku zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Wstępnie limity w podanej wysokości obowiązują do 31 stycznia 2022 roku.
Do momentu zniesienia ograniczeń będą obowiązywały zapisy na siłownię i salę fitness w wyznaczonych blokach treningowych.
Zapisów można dokonywać osobiście w recepcji lub pod numerem telefonu 530 167 870.
Na terenie obiektu do momentu wejścia do szatni niezmienny jest obowiązek zasłaniania ust i nosa.
Godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota – od 6:00 do 22:00
niedziele i święta – od 8:00 do 22:00
*Kwestia zwolnienia z limitów regulowana jest w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021roku sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii wraz z późniejszymi zmianami § 26a.

Podziel się